Tor Onion Darknet

Historia polskiego onion forum

Posted by admin on Lipiec - 14 - 2016

photo-1414509613498-f53000d3d2c1 (1)Do tej pory polskie serwisy w sieci TOR to łańcuch porażek. Torowisko popełniło internetowe samobójstwo, kolejni następcy też padali jak muchy.

Szybko i dyskretnie, przyjeżdżamy do domu pacjenta – Odtruwamy.pl – Natychmiastowa ulga. Doświadczeni lekarze. Bezpłatny dojazd.

Przypadek i niewiedza dopuściły do upadku króla polskiego TORu, Torowiska. Moderator forum poniesiony emocjami postanowił założyć bana na adres IP jednego z użytkowników. Niewinnie co? Nie do końca, ten adres IP był adresem wszystkich użytkowników- w ten sposób zabezpieczana była ich prywatność. Wystarczył ban na 127.0.0.1 by skutecznie odciąć wszystkich użytkowników- łącznie z moderatorem. Oczywiście po czasie wszystko wyszło na jaw by jakoś rozwiązać problem- forum wróciło na chwilę by znów kolejny mod powtórzył „wpadkę”- w ten sposób Torowisko zniknęło.

Do gry weszła więc konkurencja- ze skutkiem… no mizernym. Z 7 następców, w grze były głównie 3 serwisy- Poligamia, ToRepublic oraz Polish Onion Palace. Rywalizacja trwała krótko i konkurencja sama się wykruszała- pierwsze odpadała Poligamia dzięki zamknięciu Freedom Hosting, potem Polish Onion Palace rozdało bany użytkownikom.. i tak zostaliśmy z ToRepublic.

Dla kogo onion?

Dla ludzi, którzy chcą mieć dostęp do niefiltrowanej wiedzy, bez cenzury- to jednak ma też swoje minusy i o tym warto pamiętać. Dodatkowo możemy znaleźć black markety, gdzie główną walutą jest bitcoin- internetowa waluta, która przez lata wyrobiła sobie całkiem dobry kurs. Co możemy znaleźć na takich marketach? Wszystko. Dodatkowo w torze znaleźć możemy i oferty zleceń- tu jednak zwracałbym uwagę na ich „legalną” stronę 😉

Categories: Onion

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Szukaj na stronie

Popularne

Encoding House –...

Czym jest już niewątpliwie słynny w czasach obecnych voice – ...

Onion Polska

Polska nie może być gorsza i na polskie onion forum ...

Historia polskiego onion...

Do tej pory polskie serwisy w sieci TOR to łańcuch ...

Ja za 20...

Czasem zastanawiam się jak wyglądać będę ja za 20 lat ...

Ja i TOR

Ja i TOR. TOR i ja- dwaj niezmienni przyjaciele od ...