Tor Onion Darknet

Inne – też ciekawe?

Posted by admin on Lipiec - 14 - 2016

KEQ3O00XOSW darknecie odkryłem sporo perełek internetowych. Daj my na to galerianki warszawa 2015 – niewinny dokument o dziewczynach, które sprawnie radzą sobie w życiu stał się hitem w dosłownie moment.

Debiutancki film Katarzyny Rosłaniec opowiada o dziewczynkach, które w zamian za spełnienie fantazji seksualnych mężczyzn dostają mniej lub bardziej wartościowe podarunki. Oczywiście warto by też było nakreślić wygląd owych dziewcząt- białe kozaczki, obcisłe spódniczki, torebki, tona makijażu i spojrzenie niczym z najbardziej kunsztownego filmu xxx- to wszystko ma na celu pozyskanie prawdopodobnych klientów.

Bogaty wybór trayów w sklepie Accurate. Wymiary i kształty dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Terytorium działania galerianek to najczęściej centra handlowe- spora anonimowość (duża ilość ludzi na mały metraż), wygoda (w końcu za hotel się płaci a tutaj znajdziemy bezpłatne toalety!) no i spory wybór w „ofiarach”. Ofiary oczywiście już na pierwszy rzut podzielić można na te kasiaste, te średniokasiaste i na te, do których szkoda podejść. Dobrym elementem taktyki dziewcząt jest także szybka finalizacja usługi- galerie handlowe posiadają niezliczoną ilość sklepów. Oczywiście, poza typowym miejscem jak galeria znajdziemy też nasze dziewczęta w klubach i innych „ofiaropędnych” miejscach.

Jak film odniósł tak duży sukces? Nie mam zielonego pojęcia. Za scenariusz Oscar tutaj na pewno by nie poleciał, technicznie też jest przyzwoicie. Wydaje mi się, że był to jeden z pierwszych filmów brutalnie okazujących rzeczywistość i to dlatego każdy chciał zobaczyć jak to jest, że ktoś robi film o nieletnich prostytutkach! Oczywiście młodsza widownia tez nie próżnowała- w końcu dla niektórych osób bohaterki filmu to były rówieśniczki. Było więc śmieszkowanie, było zdziwienie a u niektórych może i było „to tak się nie robi?”.

Ja film odkryłem na onion forum, kiedy jeden z użytkowników napisał o tym jako absurdzie wśród polskiej młodzieży. Tydzień później internet już żył filmem i nie było odwrotu. Nigdy nie myślałem, że onion polska w jakimś stopniu przyczyni się do promocji.

Kolejną darknetową ciekawostką jest bramka email – coś co wydaje się tak bardzo banalne, że w końcu ktoś usiadł i napisał parę rzeczy i tadam, powstało. Bramka pozwala wysłać anonimowy email na dowolny adres pocztowy. Można dowolnie wpisać email nadawcy wiadomości, dzięki temu z jednego miejsca mogą zostać wysłane listy sugerujące, że zostały wysłane z różnych kont pocztowych. Magia, Hogwart i czarodzieje- nie, po prostu siła darknetu i pełnej anonimowości. Anonimowa bramka email to przedstawiciel miejsca jak ciekawe strony tor – łatwa, prosta i przyjemna rzecz.

Nie zapominajmy też o onionforum link gdzie znajdziemy wiele dyskusji na każdy temat i to bez żadnej cenzury! Uwierz mi taka dyskusja to prawdziwy rollercoaster emocji, nie ważny jest temat, ważne jest ile możesz od siebie w debatę wnieść. Dodatkowo znajdziesz tam dużo rzeczy jak linki tor onion czy adresy sieci tor czyli w znacznym stopniu forum ułatwia Ci serfowanie po czeluściach oniona. Warto przejrzeć link do materiałów naukowych- fajna baza w znacznym stopniu ułatwi Ci naukę w każdym możliwie kierunku- bez ograniczeń, rekrutacji i nudnych zajęć.

Categories: Onion

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Szukaj na stronie

Popularne

Encoding House –...

Czym jest już niewątpliwie słynny w czasach obecnych voice – ...

Onion Polska

Polska nie może być gorsza i na polskie onion forum ...

Historia polskiego onion...

Do tej pory polskie serwisy w sieci TOR to łańcuch ...

Ja za 20...

Czasem zastanawiam się jak wyglądać będę ja za 20 lat ...

Ja i TOR

Ja i TOR. TOR i ja- dwaj niezmienni przyjaciele od ...