Tor Onion Darknet

Ja i TOR

Posted by admin on Lipiec - 14 - 2016

U3W2SHOLWQJa i TOR. TOR i ja- dwaj niezmienni przyjaciele od lat… Mniej więcej. Historia z TOREM zaczyna się od poker html5 kiedy to młody Tomaszek szukał „adrenaliny” w postaci gry karcianej. Nie chcę mówić jak bardzo beznadziejnie mi szło na samym początku- wtopiłem tyle rozgrywek, że gdybym dalej chciał używać tamtego konta to z pięć lat zajęło by mi wyrównanie statystyk. Wstyd i hańba.

Tam pogrywając(przegrywając?) poznałem kilku dobrych znajomych – to właśnie oni wprowadzili mnie w świat onion polska. Oczywiście, nie od razu powiedziano mi co i jak, nie okłamujmy się, miałem tyle przegranych rund, że zaufania to ja nie wzbudzałem. Z czasem jednak zacząłem poznawać adresy stron tor, polskie onion forum i rzeczy jak anonimowa bramka email – dzień po dniu coraz bardziej wciągany byłem w coś jak ciemna strona internetu tor.

Adwokat rodzinny Warszawa
http://roman-adwokat.pl
Profesjonalne porady prawne w Warszawie.
Kompleksowe usługi z zakresu prawa karnego.

Na początku nie było łatwo odnaleźć się w darknecie, dziwne logowanie się, wygląd stron z lat 90 i żadnego, żadnego filtru informacji tam zawartych. Adwokat rodzinny Warszawa. Z czasem trafiłem na akademickie zbiory wykładów dzięki czemu mogłem się samemu kształcić. Potem nadszedł czas pierwszego onion tlz zlecenia – mam coś komuś zrobić w internecie przy totalnej anonimowości i dostać za to wypłatę w walucie, która realnie nie istnieje! Abstrakcja! A jednak, moje pierwsze zlecenie. Miło wspominam zleceniodawcę, program napisałem szybciutko i nie było większego problemu. Bitcoiny też nie okazały się tak złe, ciesze się, że nie wypłaciłem ich od razu tylko wtedy, kiedy ich wartość znacznie wzrosła. Potem wziąłem się za sprawdzanie czy są ciekawe strony tor albo jak znaleźć coś jak bramka email. Po pewnym czasie po tlz onion poruszałem się już swobodnie- nie bałem się szukać, kopać i badać. Nie myśl tylko, że linki tor onion są bezpieczne, oh, z pewnością nie. Pamiętaj, że na „cebuli” nikt nie cenzoruje treści- można bardzo łatwo znaleźć ciężkie, trudne i niewłaściwe rzeczy. Bardzo niewłaściwe. Dlatego ważne jest by wiedzieć gdzie i jak się tam poruszać.

Po oswojeniu z darknetem przyszedł czas na aktywne uczestniczenie w życiu onion forum – to nie było łatwe dla nerda-introwertyka, który większość czasu spędzał bijąc trolle w grach. Gdzie jest onion- tam wolność słowa. O tym najbardziej trzeba pamiętać wypowiadając się na forach w darknecie. Może Cie to na początku przestraszyć i zrazić ale z czasem przywykniesz do krzykaczy buntowników i przesiąkniesz klimatem „podziemi”. Historia onion forum jest skomplikowana w Polsce, mieliśmy jedno duże forum, które prężnie się rozwijało… dopóki któryś z modów nie zdecydował zbanować użytkownika banując tym samym wszystkich łącznie z samym sobą i skazując stronę na samobójstwo. Byli i następcy, którzy po kolej się wykruszali nie zostawiając po sobie zbyt wiele. Teraz Polski darknet próbuje wstać z kolan i dażyć do przodu- i moja w tym kwestia by pomóc mu stabilnie rosnąć w siłę.

Mimo dorosłego już życia TOR dalej gdzieś tam towarzyszy mi. Black market, fora, akademickie bazy dany- z każdy z tych co jakiś czas korzystam i potrafię biegle się po nich poruszać. Co nowego przynieść może darknet? Chętnie prześledzę jego rozwój.

Categories: Onion

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Szukaj na stronie

Popularne

Encoding House –...

Czym jest już niewątpliwie słynny w czasach obecnych voice – ...

Onion Polska

Polska nie może być gorsza i na polskie onion forum ...

Historia polskiego onion...

Do tej pory polskie serwisy w sieci TOR to łańcuch ...

Ja za 20...

Czasem zastanawiam się jak wyglądać będę ja za 20 lat ...

Ja i TOR

Ja i TOR. TOR i ja- dwaj niezmienni przyjaciele od ...