Tor Onion Darknet

Ja za 20 lat

Posted by admin on Lipiec - 14 - 2016

ZJMG56P1ILCzasem zastanawiam się jak wyglądać będę ja za 20 lat ? Dokąd zaprowadzi mnie życie… dokąd ja poprowadzę swoje życie? Bardzo często słyszę jak ludzie mówią „dokąd zaprowadzi mnie życie” kiedy to Ty sam masz swoje życie u wodzy! Życie to nie find chuck norris szczęśliwy traf – to ciężka praca ale kiedy już ją wykonamy czeka nas relaks i swoboda bycia. Nie chodzi o ciężkiej pracy dla kogoś, ale o ciężkiej pracy nad samym sobą i systemami, które mamy w głowie.

Hurtownia hydrauliczna Warszawa Minsbud.pl

Kiedyś myślałem, że w życiu wszystko przyjdzie do Ciebie, pierwsza dziewczyna sama się znajdzie, pierwsza praca wpadnie jeszcze na studiach… myślałem, że można być biernym a wszystko to kwestia „przeznaczenia” – szybko jednak rzeczywistość zdefiniowała moje bujanie w obłokach. Praca nie było więc musiałem się spiąć i pierwszy raz wyjść przed szereg- dopiero wtedy zacząłem korzystać z okazji jakie daje życie. Pierwsza praca zdarzyła się za pomocą onion polska kiedy to ktoś szukał programisty dorywczo. Do CV raczej tego nie wpiszę ale co się nauczyłem to moje- przynajmniej wniosłem, coś do świata polskie onion forum no i pieniążki były na koncie. Potem ciężką pracą dalej wspierałem tlz onion ale jednocześnie łapałem kolejne fuchy w „prawdziwym świecie” powoli rozwijając swoje CV. Jeśli myślisz, że już na początku dostaniesz fuchę kierownika…. obudź się. Dopóki Twój tata nie ma pod sobą całego Microsoftu będziesz powoli wspinał się na drabinie kariery. Szczebel po szczeblu ciężko pracując (i oglądając masę śmiesznych kotów w internecie) w końcu dotrzesz do miejsca, które odpowiada Ci i zarobkowo i „celowo”. Ważne jest co wtedy ze sobą zrobisz.

Co chciałbym robić za te nieszczęsne 20 lat? Rozwijać rzeczy jak ciemna strona internetu tor i polski onion. Chciałbym też wiedzieć, że anonimowa bramka email wciąż funkcjonuje a poker html5 wciąż jest w grze. Chcę by internet wciąż był wolny i nie mam tu z pewnością na myśli prędkości przesyłu. Chcę widzieć ciekawe strony tor i przeglądać je bez najmniejszego problemu.

Do tego chcę też pracować zdalnie będąc kimś wysokim w IT korpo- tak, żeby mama mogła się chwalić koleżankom a tata opowiadać kolegom na piwie. To, że będę mieszkać na Ibizie i rozwalać pieniądze na drinki może zostać moją słodką tajemnicą, przecież lepiej brzmi „Mój syn jest kierownikiem kierownika kierownika i mieszka w Hiszpanii bo nie musi chodzić do biura! Moja krew!”. Do tego chcę mieć kota- takiego puchatego. Takie najlepiej grzeją w nocy, chociaż teraz jak nad tym myślę, to na Ibizie raczej rzadko kiedy potrzebujesz dodatkowego źródła ogrzewania.

Fajnie by też było rozwijać się jako człowiek- może html5 poker zmienię w taką odskocznię od komputerów i zacznę grywać w profesjonalnych ligach pokerowych? Może pewnego dnia powiedzą o mnie na Eurosporcie kiedy wygram kolejny super turniej? Tato to dopiero miałby czym się chwalić!

A gdzie jestem teraz?

Tutaj. Dokładnie tutaj. Piszę o darknecie, podaję onionforum link i czasem napiszę uczciwy program. Czasem też zamawiam 5 dni pod rząd pizzę z fastfoodu na dole bloku, nawet nie jest dobra. Ważne, że są ambicje. To one gdzieś pchają mnie do przodu i pozwalają fantazjować o Ibizie za 20 lat.

Categories: Onion

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Szukaj na stronie

Popularne

Encoding House –...

Czym jest już niewątpliwie słynny w czasach obecnych voice – ...

Onion Polska

Polska nie może być gorsza i na polskie onion forum ...

Historia polskiego onion...

Do tej pory polskie serwisy w sieci TOR to łańcuch ...

Ja za 20...

Czasem zastanawiam się jak wyglądać będę ja za 20 lat ...

Ja i TOR

Ja i TOR. TOR i ja- dwaj niezmienni przyjaciele od ...