Tor Onion Darknet

Cześć tutaj, jestem Tomaszek- założyciel tej strony, redaktor, edytor… człowiek renesansu- witaj na mojej stronie. Dzięki, ze skusiłeś się na przeczytanie zakładki o mnie i mam nadzieję, że opowiem Ci trochę o stronie 🙂

Regały
http://www.log-system.pl
Dostawca kompleksowego wyposażenia magazynów.
W naszej ofercie znajdują się regały paletowe, półkowe, magazynowe.

programmer-1-1534401-1280x960

Powodem stworzenia strony była chęć podzielenia się swoim zainteresowaniem onion tlz i ciemną stroną naszego internetu. Wszystko zaczęło się wiele lat temu, niewinnie zacząłem grać w poker html5 i tak z czasem poznawałem nowych znajomych- w tym takich zaangażowanych w tworzenie onion polska. Z czasem zagłębiałem się w temat razem z nimi, niczym w regały, poznając adresy sieci tor czy anonimowa bramka email- tak do dziś zebrałem wystarczającą wiedzę by dzielić się z Wami na temat tlz onion.

Co poza TOR i darknetem?

Uwielbiam IT i użytek wiedzy w niebanalny sposób- taki, który może być zbyt zaawansowany dla zwykłego „śmiertelnika”. Od zawsze uwielbiałem zagłębiać się w wiedzę i szukać informacji. Z informatyką związałem się w technikum ale na początku była to całkiem love-hate relacja. Nauczyciele kazali uczyć się na pamięć, programowanie na kartce, nuda. Dopiero z czasem mogłem zwiedzać krainę www na właśną rękę- i to właśnie wtedy informatyka trafiła gdzieś do mojego serduszka (zakładając, że nie jestem androidem i serce posiadam).

Dokąd zmierzam w życiu?

Na pewno chcę uzyskać pewną pozycję w świecie IT i zbudować swoje „imperium”! Po za tym chcę pomóc w rozbudowie polskiego onion forum i zbudować ciekawe strony tor – polska kultura musi się rozwijać w każdym możliwym miejscu. Dodatkowo chcę edukować i pokazywać, że Internet nie jest strasznym miejscem- wręcz przeciwnie, można wiele odkryć i mieć dostęp do ogromnej bazy danych wiedzy.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Szukaj na stronie

Popularne

Encoding House –...

Czym jest już niewątpliwie słynny w czasach obecnych voice – ...

Onion Polska

Polska nie może być gorsza i na polskie onion forum ...

Historia polskiego onion...

Do tej pory polskie serwisy w sieci TOR to łańcuch ...

Ja za 20...

Czasem zastanawiam się jak wyglądać będę ja za 20 lat ...

Ja i TOR

Ja i TOR. TOR i ja- dwaj niezmienni przyjaciele od ...