Tor Onion Darknet

Onion Polska

Posted by admin on Lipiec - 7 - 2016

photo-1453060113865-968cea1ad53a (1)Polska nie może być gorsza i na polskie onion forum możemy znaleźć ciekawe strony tor w tym miejsca jak anonimowa bramka email. Oczywiście, dostęp do nich to nie kwestia użycia google zaawansowane wyszukiwanie ale dla chcącego to i adresy stron tor się znajdą.

Dostęp do Darknetu

Jak mówiliśmy we wstępie, dostęp do „ukrytego internetu” jest zadziwiająco łatwy. Najpopularniejszym sposobem dostępu do darknetu jest użycie serwisu nazwanego tor, który stoi za The Onion Router. Oczywiście to tylko jeden ze sposobów- sam możesz znaleźć inne sposoby konfiguracji i używania toru w tym instalacja nowej przeglądarki- zbudowanej na Firefoxie.

Kancelaria prawo karne Warszawa
http://roman-adwokat.pl
Profesjonalne porady prawne w Warszawie.
Kompleksowe usługi z zakresu prawa karnego.

Adresy sieci tor nie wyglądają jednak jak typowe URL. Kancelaria prawo karne Warszawa. Zwykle zbudowane są z losowo wyglądających zbitek liter po których zawsze znajdziemy końcówkę .onion. Dobrym przykładem może być http://dppmfxaacucguzpc.onion/ – ten link zabierze Cię do katalogu stron Darknetu (oczywiście, z zainstalowanym torem- bez niego strona jest niedostępna dla Ciebie).

Ostatnia rada

Każdy może mieć dostęp do ukrytego internetu w bardzo łatwy sposób, ale jeśli już zdecydujesz się go odwiedzić- bądź uważny. Znajdziesz tam dużo niesprawdzanej treści ale także i sporą liczbę przestępców. Nie klikaj w przypadkowe linki bez zastanowienia gdzie mogą Cię zaprowadzić, co możesz zobaczyć lub kogo możesz spotkać.

Categories: Onion

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Szukaj na stronie

Popularne

Encoding House –...

Czym jest już niewątpliwie słynny w czasach obecnych voice – ...

Onion Polska

Polska nie może być gorsza i na polskie onion forum ...

Historia polskiego onion...

Do tej pory polskie serwisy w sieci TOR to łańcuch ...

Ja za 20...

Czasem zastanawiam się jak wyglądać będę ja za 20 lat ...

Ja i TOR

Ja i TOR. TOR i ja- dwaj niezmienni przyjaciele od ...